Şifremi unuttum !
Teslimat
Teslimat Prosedürü

-Çoklu Paket Gönderimi

Eğer aynı siparişinizden aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek kredi kartıyla yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.

-Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

-Teslim Alma

Satın aldığınız ürün aynı günün akşamı kargoya veriliyor.O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

-Gönderim Alanı

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

Ücretlendirme ve Teslimat Süresi

-Ücretlendirme

Pastırmacım.com üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez... Pastirmacim.com'dan alacağınız her ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli Türkiye  içi sadece 17 TL.

-Teslimat Süresi

Siparişleriniz ürünü aldığınız günün akşamı kargoya veriliyor.Akşam 15:30'dan sonraki siparişler bir gün sonra verilir.Pazar Günü verilen siparişler Pazartesi günü Akşamı Kargoya verilir.

NOT : 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo kampanyası sadece Türkiye için ve indirim kuponu kullanılmayan siparişler için geçerli olup, KKTC'den gelen her siparişleriniz için kargo ücreti alınmaktadır.

Hızlı Teslimat
Orjinal Kayseri
Güvenli Alışveriş
Özel Vakum