×
Teslimat Prosedürü

-Çoklu Paket Gönderimi

Eğer aynı siparişinizdenaynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek kredi kartıyla yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.

-Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

-Teslim Alma

Satın aldığınız ürün aynı günün akşamı kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

-Gönderim Alanı

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

Ücretlendirme ve Teslimat Süresi

-Ücretlendirme

Pastırmacım.com üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez...

-Teslimat Süresi

Siparişleriniz ürünü aldığınız günün akşamı kargoya veriliyor. Akşam 15:30 dan sonraki siparişler bir gün sonra verilir. Pazar Günü verilen siparişler Pazartesi günü Akşamı Kargoya verilir.

NOT : 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo kampanyası sadece Türkiye için ve indirim kuponu kullanılmayan siparişler için geçerli olup, KKTC den gelen her siparişleriniz için kargo ücreti alınmaktadır.

Footer

Müşteri Destek Hattı
0 (555) 243 98 33
   

Card
Copyright © 2011 Tüm hakları saklıdır.