×

Pastırmacım ile Nefis Sucuklar

Anadolu’ya özgü bir kültür olan sucuk,Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Kayseri sucuk mamullerinin doğduğu yer olarak bilinmektedir. Hummalı bir üretim süreci olan sucuk, pek çok farklı kullanım imkanı ile de mutfaklarda sürekli yer bulabilmektedir. Yumurtada, tostta, kahvaltıda, ekmek arasında olmak üzere birçok tüketim şekli bulunmaktadır. Sucuğun kalitesi ise son derece önemlidir. Sıhhi bir üretim sürecinden geçmesi büyük önem arz eder. Lezzetli olabilmesi adına da kullanılan tüm gıda ürünlerinin özenle seçilmesi şarttır.

Sucuğun gerekli şartlar sağlanmadan üretilmesi, tüketildikten sonra önemli sağlık sorunlarını ortaya çıkarabilmektedir. Bunlar kısa veya orta vadede etkisini gösterebilmekte ve insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Üretim yapılırken, tüm sağlık önemleri alınmalıdır. Kullanılan tüm ekipmanların temiz olduğuna dair emin olunmalıdır. Kullanılan baharatların uygun şekilde korunduğu, ömrünün geçmediği, insan biyolojisine herhangi bir yan etki yapmayacağı konusunda teyit sağlanmalıdır. Sucuğu bekletme koşulları da öncesinde gerekli düzenlemeler yapılarak, sorunsuz bir hale getirilmelidir.

Sucuğun lezzetli olabilmesi için ise özenli ve sabırlı bir süreç gerekir. Kullanılan et ve baharatın kalitesi sucuğun lezzetine de doğrudan etki eder. Piyasada birçok marka sucuk bulunmaktadır. Fakat yenildiğinde ağızda mükemmel tat bırakan sucukların sayısı çok değildir. Sucuk üretimi bir uzmanlık gerektirir. Farklı dinamikleri göz önüne alıp doğru dengeyi kurmayı ister. Gerçek anlamda kaliteli ve leziz bir sucuk, sadece tek başına yenildiğinde değil aynı zamanda yumurtada da tostta da kendini belli eder. İster tavada, ister ızgarada olsun kendine has yatıştırıcı ve etkileyici lezzetini doğrudan hissettirir.

Pastırmacım, sucuk severlere özel ürünler sunarak, yıllardır devam eden üstün hizmet anlayışını geliştirerek ilerliyor. Sucuğun efsane markalarının özel üretimlerini tüm yurda dağıtıyor.

Birbirinden Farklı Sucuk Çeşitleri Pastırmacım’da

Pastırmacım, sucuk severlerin hassasiyetlerini bilerek en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyor. Özellikle en iyileri ürün portföyünde bulunduruyor. Bunlardan biri Şahin Sucukları. Kangal, parmak, variant, acısız fermente, çemen sarımsak çeşitleri ile muhteşem sucukları et sevenlere sunuyor. Şahin ülkemizin en büyük ve kaliteli sucuk üreticilerinden biri. Ürünleri, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış tesislerinden el değmeden çıkarken, sağlık açısından hiçbir riski içerisinde barındırmayan çalışma politikası ile farklı bir konumda bulunuyor. Lezzetli sucuklar Şahin markasının güvencesi ile yurdun dört bir yanına sevk ediliyor. Hilesiz, katkısız gerçek geleneksel sucukları, Pastırmacım online alışveriş sitesinde satışa açık siparişleri bekliyor.

Başyazıcı markasının ürünleri de bu sitede yer alıyor. Sucuk denilince akla gelen başlıca markalardan olan Başyazıcı, en eski sucuk ve et üreticilerinden biri olarak tarihsel yapısı ile güven vermektedir.Kaliteli sucukları, lezzeti ile ayrışmakta ve damakta kusursuz bir tat bırakmaktadır. İmamoğlu sucukları ve evlik sucukları ile farklı opsiyonlar da sunan Pastırmacım, evlere tadına doyulmaz sucukları göndermeye devam ediyor.

Birbirinden farklı sucuk çeşitleri ile bu mükemmel lezzetleri farklı damak tatlarına uygun hale getiren markaların yer aldığı Türkiye’nin en marka online sucuk sipariş sistemi, artan sipariş taleplerine büyük bir hızla cevap veriyor. Üye olup sepeti hızlıca doldurabilir ve siparişi oluşturabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapma imkanı sağlayan sistem, mutfaklara birinci sınıf ürün girmesine aracı oluyor. Kredi kartı ve banka havalesi ile ödeyebilme fırsatı sunuluyor. Sucuk siparişi özel korumalı paket ve vakumlama tekniği ile hızlıca adrese teslim ediliyor. Sucuğun vatanı Kayseri’den tüm yurda hak edilen sucuk,en özenli hizmet ile dağıtılıyor.

Her Türlü Tüketimde Eşsiz Sucuk Lezzeti

Sucuk bir keyiftir. Mutlu sabahlardaki sıcak masaların en önemli tatlarından biri Kayseri sucuk mamulleridir. Soğuk kış döneminde, kar üzerindeki mangaldaki sucuğun sıcaklığı bambaşkadır. Özellikle çocukların hayır diyemediği başlıca ekmek arası lezzetlerden olan tostun, tadına tat katan olmazsa olmaz bir tamamlayıcıdır. Ekmek arasında tek başına bile yüksek haz alınacak bir deneyim bırakır. Pizzaların üstünü süsler, pidelerin arasında kendine yer bulur.

Böylesine özel bir ürün lezzeti olmalıdır. Kaliteli ve leziz sucuk kullanıldığı tüm alanlarda eşsiz bir keyif verir. Kullanıldığı ürünün lezzetini arttırır. Daha keyifli ve iştahlı bir yeme zevki sunar. Hangi çeşidi olursa olsun özenle üretilmiş sucuk, baş tacı olarak kullanıldığı her üründe ayrı bir konuma sahiptir. Lezzetli sucukları, kendi alışveriş sistemi içerisinde titizlikle tutan Pastırmacım, bilgisayar veya telefon başından hızlıca sipariş imkanı tanımaktadır.

Lezzeti Sağlıklı Gıdada Tadın

Günümüzde maalesef ki hemen hemen her alanda hile ve sahtecilik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünlerindeki bu problemli üretim şekilleri, mutfaklara sağlıksız ürünlerin girmesine neden olmaktadır. Hele ki konu sucuk türünden özel yetiştirme ve üretim koşulları gerektiren bir ürün ise durum çok daha kritikleşmektedir. Yetişkinlerin sağlığı da önemlidir elbette. Fakat özellikle çocukların tükettiği sağlıksız gıdalar, çok daha büyük sorunlara yol açarken, sadece kendilerini değil aynı zamanda anne ve babalarını da üzerek geniş bir kitleye problem yaratmaktadır. Pastırmacım, vatandaşın sağlıklı beslenmesi konusunda titizlik ile hareket ederek sadece kalitesi tescilli ürünlere sisteminde yer vermektedir.

Güvenli ve Hızlı Alışveriş ile Eşsiz Sucuklara Ulaşın

Özel bir alışveriş sistemi oluşturan sitede, sucuk ürünlerini detaylı şekilde inceleme imkanına sahip oluyorsunuz. Kullanıcı dostu arayüz ile pratik bir kullanım sunan portal, özel güvenlik yazılımları ile korunmaktadır. Tüm bilgileriniz gizlilik prensibi çerçevesinde korunmaktadır. Siparişi oluşturmanın oldukça kolay olduğu bu e-ticaret sitesinden, dilediğiniz sucuğu sepetinize koyarak alım adına süreci ilerletebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile opsiyonlar da sunan ve müşterinin konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamasını amaçlayan Pastırmacım, oldukça özenli bir teslimat gerçekleştirmektedir.

Ürünler özenle paketlenip, tüm hava ve ortam koşullarına dayanıklı olacak şekilde evinize gönderilmektedir. Sitede alışveriş adına listelenen ürünler, evinize gelen ürün ile aynıdır. Hiçbir zaman seçtiğinizin dışında bir ürün, muadil olsa bile gönderilmez. Müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak ilkeselleştiren portal, Kayseri’deki sucuk uzmanlığı ve ticaret profesyonelliği çerçevesinde hareket etmektedir. Sadece uzman olduğu konuya yani sucuk ve et ürünlerine yönelmesinin nedeni de kusursuz hizmeti sürekli hale getirebilmektir.

Müşteri destek hattı ile de sürekli olarak müşterinin yanında olan Pastırmacım firmamız üye sayısını arttırmak ile beraber artan siparişlere yetişmek için çalışan sayısı ile beraber fiziki ve teknik imkanlarını arttırmıştır. Market market dolaşmak günümüzün yoğun iş ve özel yaşam temposunda oldukça zor olmakla beraber bir zaman yitirilmesi anlamı taşımaktadır. Kaliteli ürüne gezerek de direkt ulaşım garantisi bulunmamaktadır. Ayrıca fiyat anlamında da fiziki olarak marketten almak bir avantaj sağlamamaktadır.

Pastırmacım ile ilgilendiğiniz işinizi bırakmadan, raporunuzu yazmaya devam ederken belki de bir sınava çalışırken dahi sipariş verebilirsiniz. Kapı kapı iyi sucuk aramak yerine Pastırmacım uzmanlığı ile en kaliteli sucukların önünüze getirildiği online sistemden alışveriş yapmak doğru tercih olacaktır. Sofraları şenlendiren, kahvaltılara özel sıcaklık katan, tostlara ihtişam veren, pizzalara taç takan, yumurtayı ödüllendiren sucuklar sizi bekliyor. En güvenilir ve en hızlı online alışveriş sitesinde özel kampanya ve fırsatlar ile.

Footer

Müşteri Destek Hattı
0 (555) 243 98 33
Google Play
   

Card
Copyright © 2011 Tüm hakları saklıdır.