×

Tüm dünyada lezzetiyle ün salmış olan Kayseri pastırması ürününün ana vatanı olan Kayseri’de üretim yaptığımız Pastırmacım firması olarak sizlerin damak tadına lezzet katmak için uğraşıyoruz. Kayseri pastırmasının lezzetli ve sağlıklı olması en çok aranan özelliklerden birisidir. Üretim yaptığımız fabrikamızda; lezzet, sağlık ve hijyen gibi kurallara son derece özen göstererek tüm ürünlerimizi sizlerin sofraları için üretmekteyiz. Kırmızı etle yapılan tüm besinleri en uygun bir şekilde üreterek sizlerin beğenisine sunduğumuz bu üretim fabrikamızda son teknoloji makinalar kullanılmaktadır. Bu sayede en kaliteli et çeşitleri seçilirken aynı zamanda da üretilen tüm ürünlerimiz gerekli sağlık kontrollerinden de geçmektedir.

Kayseri Pastırması Üretimi Hakkında

Kendi bünyemizde üretimini yaptığımız tüm ürünlerimiz son derece dikkatle ve özenle üretim aşamasına girmektedir. İşlediğimiz tüm kırmızı etler gerekli kontrollerden geçerek üretim aşamasına sokulur. Son teknoloji üretim araçları ile oluşturduğumuz ürün paketlerimizin uzun süreler boyunca raf ömrü sağlamaktadır. Aynı zamanda kendi bünyemizde kahvaltılık besin ürünleri de bulunmaktadır. Zeytin, bal ve tulum peyniri gibi tüm kahvaltılık seçeneklerimizle sofranıza lezzet, damak zevkinize de tat katmak için uğraşıyoruz. Firmamızda üretilen tüm ürünler sizlere ulaşmadan önce tüm kontrolleri bilirkişiler tarafından titizle yapılmaktadır. Sağlığınız için gereken tüm kalite kontrol işlemleri tamamlandıktan sonra dağıtıma çıkan ürünlerimiz, soğuk hava depolarında sizlere ulaştırılır. Kayseri pastırma firması olarak Anadolu kültürüne özgü olan tüm lezzetleri sizler için hazırlıyor ve sahip olduğunuz sağlığa, ürettiğimiz besin zinciri ile değer katmak için çabalıyoruz.

Kayseri Pastırması Temin Edebileceğiniz Site Pastırmacım.com ile Sofralarınızı Lezzetlendirin

En iyi etleri tuz ve çeşitli baharatlarla harman edilerek oluşturulan pastırmaların lezzetine bizimle varacaksınız. İstediğiniz her tür pastırma çeşidini seçerek ister yemeklerinizi isterseniz de kahvaltılarınızı lezzetlendirebileceksiniz. Bunun yanı sıra Türklerin vazgeçilmez besin ögesi olan ve Kayseri ilinde üretilen sucuklarımız ile elinizin değdiği her sofraya lezzet, damak tadınıza da zevk katabileceksiniz. Özellikle de kuş gömü pastırma çeşidimiz ile yumuşacık ve ağızda dağılan pastırmalara sahip olarak damak tadınızı şenlendirebilirsiniz.

Orta Asya’dan beri Türklerin en çok tercih ettiği besin ögesi olan kuş gömü pastırması, dananın en yumuşak yeri olan sırt bölgesinin en alt yerindeki etinden yapılmaktadır. Bu et çeşitli baharatlarla tatlandırılarak kılıflara sarılır. Bu sayede uzun süre tazeliğini ve lezzetini kaybetmeyen Kuş Gömü Pastırması, en çok tercih edilen ürünlerimizden birisidir. En kırmızı ve en sağlıklı etlerden üretilen pastırma çeşitlerimizden birisi de organik pastırma türüdür. Bu pastırma türünde et, tuz, kırmızıbiber, sarımsak ve çemen aynı yerde buluşturulur ve güneşte kurutulur.

Kurutma aşamasında hiçbir şekilde dışarıdan ısı almayan pastırmalar da bu sayede kendi lezzetini kendisi oluşturur ve etin değerine lezzet katar. En kaliteli pastırmanın sığır etinden yapıldığı için tüm pastırma çeşitlerimizi sığır etinden imal ediyor ve en iyi kalite şartlarında sizlere sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Tüm ürünlerimiz son kullanma tarihlerine dikkat edilerek raflara gelip siz değerli tüketicilerle buluşmaktadır. Bu ürüne ek olarak fabrikamızda birden fazla ürün üretimi de yapılmaktadır. Bu ürünlerden ilk olarak, pastırmaya ayrı bir tat katan ve içerisinde tamamen doğal ürünler barındıran çemen, aynı kalite kontrollerden geçerek sizlerin damak zevki için üretilmektedir.

Kırmızı Et Bizim İşimiz

Yukarıda belirttiğimiz ürünlere ek olarak aynı zamanda füme dil, sucuk, mantı, et kavurma, salam, özel isli kuru et, un çorbası, makarna, erişte ve sucuk baharatı üretimlerini de tamamen kendi tesislerimizde yapmaktayız. Ürettiğimiz tüm ürünlerde en kaliteli kırmızı etleri seçiyor ve sizler için en uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

Boşnak eti olarak da bilinen isli et en özel ve en lezzetli etlerden üretilmektedir. Mantı seçeneklerimizde ise birçok farklı markaya ait olan ürünlerinde satışını kendi bünyemizde yapmaktayız. Üretilen mantıların içerisinde bulunan tüm gıda maddeleri gerekli olan üretim aşamalarından geçerek paketlenmektedir. Füme dil sevenler için ise, en sağlıklı hayvanlardan seçerek ürettiğimiz bu besin maddesini hava almayan poşetleme işlemi sonrası raflara dağıtıyoruz. Et kavurma seçeneklerimiz de aynı şekilde en kaliteli hayvanların en iyi et kısımlarından en uygun şekilde üretilmektedir. Üretilen et kavurmalar, gerekli ısı derecelerinde bekletilerek uygun saklama koşulları ile sizlere sunulur. Bu sayede hiçbir ürünümüzde bozulma ya da tat değişikliği meydana gelmemektedir.

Kayseri’ye ait olan tüm markalara ait olan kırmızı etten üretilen besinlerini bulacağınız internet satış sitemiz ise sizlere en kaliteli ürünleri kısa zamanda ulaştırmak için kurulmuştur. İnternet satış sitemiz üzerinden tüm ürün çeşitlerimizi görebilir ve damak zevkinize en uygun olan ürünü bulunduğunuz adrese kadar en uygun fiyat garantisi ile sipariş verebilirsiniz. En fazla 3 iş günü içerisinde size ulaşacak olan ürünlerimizle sofralarınıza lezzet ve tat katabilir kaliteli kırmızı etin farkına varabilirsiniz. Bu işlem için tek yapmanız gereken şey www.pastirmacim.com sitesine giriş yapmak olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra üye girişi yapıp istediğiniz ürün için sipariş talebi oluşturabilirsiniz. Tüm sipariş ürünleriniz, sizlere özel strafor ambalajı içerisinde kuru buzla birlikte gelmektedir. Bu işlem de ürünlerinizin yolda zarar görmesini ya da bozulmasını engellemektedir.

Site içesinden sipariş oluşturduğunuz tüm ürünleri banka kartı ya da hesap kartı ile güvenli bir şekilde ödeyebilme imkânı da vardır. Tüm siparişlerinizin size ulaşma süresi, bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterirken bu süre en fazla 3 iş günü ile sınırlandırılmıştır. Üstelik siteyi takip eden tüm müşterilere de % 5 indirim imkânı sunan pastirmacim.com sitesi sayesinde en kaliteli kırmızı etleri en uygun fiyat garantisi ile de alabileceksiniz. Kayseri pastırma firması olarak bünyemizde bulunan tüm ürünleri ister kendiniz için isterseniz de hediyelik olarak seçebilir kaliteye uygun fiyatlar üzerinden ulaşabilmenin keyfine varabilirsiniz.

Kırmızı Etin Sağlığımız Üzerindeki Faydaları

- İnsan vücudu için gerekli olan birçok vitamin ve minerali kendi içerisinde bulundurur.

- Demir, kreatin, çinko, fosfor ve B vitamini kompleksi olarak bilinir.

- Kişiye kan yapar ve sahip olduğunuz kansızlık hastalığına kalıcı çözüm getirir.

- Günlük protein ihtiyacınızı karşılar

- Kilo almak, kilo vermek ya da kilo kontrolü sağlamak isteyen kişiler için mükemmel bir besin kaynağıdır.

- Kişinin vücudunda bulunan kas miktarını arttırır.

- Özellikle de çocuklarda ve ergen çağında olan kişilerde büyüme hormonunu destekler.

- Bağışıklık sistemini destekleyici rol oynar.

- Vücutta bulunan kırıkların, yaralanmaların ve çatlakların çabuk onarılmasını sağlar.

- Çok fazla miktarda antioksidan içermektedir.

- İçerisinde bulunan kolajen miktarı sayesinde, yaşlanma belirtilerini geciktirir, sahip olduğunuz vücudun genç ve sağlıklı görünmesini sağlar.

- Kronik hastalıklara karşı savaş açar.

- Sizlere uzun ve sağlıklı bir ömür sağlar.

- Vücutta bulunan hastalıklı hücreleri yeniler ve onarır.

- Vücudun günlük ihtiyacı olan fosforu % 38 oranında, günlük demir ihtiyacınızın ise %28 ini karşılar.

- B12, B3 ve B6 vitamin deposudur.

- Anne karnında bulunan çocukların bile fiziksel ve zihinsel gelişiminde önemli rol oynar.

- Güçlü bir lipolik asit ve C vitamini kaynağıdır.

Footer

Müşteri Destek Hattı
0 (555) 243 98 33
Google Play
   

Card
Copyright © 2011 Tüm hakları saklıdır.