×

Elmasoğlu-Kayseri Mantısı-Etli-500 Gr

Gerekli sıcak hava sartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak sekilde ürünlerimiz özel paketlenerek gönderilmektedir. Ürününüz en geç 3 iş gününde adresinize teslim olacaktır.
108.00 TL
Birim seçiniz
Paket
108.00 TL
108.00 TL
Hızlı
Teslimat
Özel
Paketleme
Özel
Vakumlama
Sosyal medyada paylaşın    

Elmasoğlu-Kayseri Mantısı-Etli-500 Gr Özellikleri

Nefis sosu, üzerinde sarımsaklı yoğurdu, pul biberi ve sumağı ile Kayseri mutfağının olmazsa olmazı Kayseri mantısı geleneksel lezzetlerden vazgeçemeyenler için artık Elmacıoğlu farkıyla damaklarda iz bırakacak. Anadolu sofralarını süsleyen geleneksel lezzet artık Elmacıoğlu mantı üretim tesislerinde modern üretim teknikleri kullanarak aslına uygun olarak üretmekte ve değişen dünya şartlarında tüketicilerin kolay erişebileceği ve hızlıca hazırlayıp tüketebileceği hale getirilmektedir.

Temeli Osmanlı mutfağına dayanan ve o dönemlerde buharda pişirilerek hazırlanan mantının değişik şekilleri olmakla birlikte gerçek mantı tarih yolculuğunda Kayseri kentiyle özdeşleşmiş etli mantıdır. Kayseri mantısının en belirgin özelliği %100 dana kıymasında imal edilmiş olması ve halk arasında ‘bir kaşığa kırk tane sığmalı’ tabiriyle ifade edilen küçüklüğüdür. Elmacıoğlu Mantım bu geleneksel lezzeti yıllardır mantı yapan usta elleri kullanarak tamamen Kayseri usulüne uygun olarak üretmektedir. Üretim aşamalarında kaliteye ve gıda güvenliğine önem veren kuruluşumuz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP gıda güvenliği sistemine uygun olarak üretim yapmakta ve sağlıklı gıda hammaddeden başlar prensibine uyarak hammaddeyi tamamen güvenilir kuruluşlardan temin etmektedir. Hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünümüz un, dana kıyması ve baharat kullanılarak hazırlanmaktadır.


Sitede yer alan ürün görselleri temsili görsellerdir.
Hızlı Teslimat
Bölgenize uygun farklı kargo firmaları ile en hızlı şekilde teslimat.
Soğuk Zincir
Siparişleriniz özel strafor ambalajında kuru buz ile gönderilir.
Ödeme Kolaylığı
Hem kredi kartı hem de banka havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Footer

Müşteri Destek Hattı
0 (555) 243 98 33
   

Card
Copyright © 2011 Tüm hakları saklıdır.