×

Bonfile Kuşgömü Pastırma

Gerekli sıcak hava sartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak sekilde ürünlerimiz özel paketlenerek gönderilmektedir. Ürününüz en geç 3 iş gününde adresinize teslim olacaktır.
510.00 TL
Birim seçiniz
Kg Gram
510.00 TL
510.00 TL
Hızlı
Teslimat
Özel
Paketleme
Özel
Vakumlama
Sosyal medyada paylaşın    

Bonfile Kuşgömü Pastırma Özellikleri

%100 dana etinden yapılan bu bonfile kuşgömü pastırma dananın iç etinden çıkarılan az yağlı, yumuşak ve lezzetli bir ettir. Kayseri ilinin yöresel ve meşhur lezzetlerinden olan bonfile kuşgömünün sağlık bakımından çok faydası bulunur. Ürünler marifetli ve uzman olarak yetiştirilen ustaların ellerinden yapılır. Yetenekli ustalar bonfile kuşgömünü pastırma bıçağı ile incecik doğrayarak şeklini verirler.

Kayseri ilinin favori yiyeceklerinden biri olan bu pastırma lezzetiyle damakta efsane tadını bırakır. Bir defa yiyenin ikinciyi mutlaka arayacağı bir lezzet olan bonfile kuşgömünün kargo ile siparişi mevcuttur. Kargonuz sipariş alındıktan en geç 2 iş günü içinde elinizde olur. Saklama koşullarına uygun paketlenen ürünler, hijyenik ortamlarda sizlere ulaştırılmak için hazırlanır. Saklama koşulları 0, +4 derece olmalıdır. Bu koşularda saklandığı takdirde uzun süreli kullanımı mevcuttur. Üründe herhangi bir kokma, bozulma gibi durumlar söz konusu değildir.

Yöresel Bonfile Kuşgömü

Kayseri’nin incisi olan bu bonfile kuşgömü oldukça lezzetli ve sağlıklı bir üründür. Özenle ve hijyenle ince ince dilimlenen bu etler yiyenlerin akıllarında unutamayacağı bir lezzet bırakıyor. Etin yumuşacık olması da yiyenlerin tercihini o yöne doğrultuyor. Kayseri yöresellerinden olan bu bonfile kuşgömü yalnızca Kayseri ilinde değil tüm Türkiye’ye namını salmıştır. Bonfile kuşgömünü yiyenler lezzetinden pek memnun kalmışlardır. Ülkenin her yerinden siparişi alınarak yöresel bonfile kuşgömü alıcıların damak tadının vazgeçilmezi olup ayrıca oldukça favorileşen bir ürün olmuştur.


Sitede yer alan ürün görselleri temsili görsellerdir.
Hızlı Teslimat
Bölgenize uygun farklı kargo firmaları ile en hızlı şekilde teslimat.
Soğuk Zincir
Siparişleriniz özel strafor ambalajında kuru buz ile gönderilir.
Ödeme Kolaylığı
Hem kredi kartı hem de banka havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Footer

Müşteri Destek Hattı
0 (555) 243 98 33
Google Play
   

Card
Copyright © 2011 Tüm hakları saklıdır.