×

Eğrice (Potuk) Pastırma

Gerekli sıcak hava sartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak sekilde ürünlerimiz özel paketlenerek gönderilmektedir. Ürününüz en geç 3 iş gününde adresinize teslim olacaktır.
360.00 TL
Birim seçiniz
Kg Gram
360.00 TL
360.00 TL
Hızlı
Teslimat
Özel
Paketleme
Özel
Vakumlama
Sosyal medyada paylaşın    

Eğrice (Potuk) Pastırma Özellikleri

Kayseri ilinin meşhur pastırma çeşitlerinden olan eğrice diğer adıyla potuk pastırması % 100 dana etinden yapılmaktadır. Yağsız ve sinirsiz olan bu et, dananın but kısmından elde edilir. Dana butunun en kıymetli yeridir. İnce ince usta eller tarafından kıyılan bu bonfileler oldukça lezzetlidir.

Yumuşak kıvamı ve enfes tadıyla yiyenlerin akıllarında unutamayacağı bir tat bırakır. Bir yiyenin sürekli yemeye alıştığı bu lezzet Kayseri ilinin en meşhur ürünlerindendir. Bu eğrice pastırması kişinin sağlığında herhangi bir probleme yol açmaz. Aksine sağlık için oldukça yararlı bir üründür.

Eğrice pastırması ince dilimlendikten sonra Kayseri’nin en yüksek dağı olan Erciyes dağından Gömeç yelinin esmesiyle mükemmel lezzete kavuşur. Doğal ortam ile usta ellerin birleşimiyle ortaya çıkanbu lezzet artık tüm Türkiye tarafından talep ediliyor. Herkesin beğenisini alan bu eğrice pastırması favorileşerek ülkenin her yerinden sipariş veriliyor. Kargo hizmeti ile tüm Türkiye’ye açılan bu lezzet 2 iş günü içerinde alıcısına ulaşır. Kargo aşamasında hijyen şartlarına oldukça dikkat edilerek paketlemesi yapılır.

Saklama Koşulları

Yöreye özgü bu Kayseri pastırması Türkiye’ye açılan bir lezzet olmuştur.Ürün temin edildikten sonra 0 ile +4 derece olan hava koşullarında saklanmalıdır. Bu koşullara uyulduğu takdirde üründe herhangi bir bozulma, kokma ve benzeri durumlar asla yaşanmaz. Ürün uzun süreli kullanıma ve saklamaya uygundur. Ürünü gönül rahatlığıyla tüketim süreci boyunca kullanabilirsiniz.


Sitede yer alan ürün görselleri temsili görsellerdir.
Hızlı Teslimat
Bölgenize uygun farklı kargo firmaları ile en hızlı şekilde teslimat.
Soğuk Zincir
Siparişleriniz özel strafor ambalajında kuru buz ile gönderilir.
Ödeme Kolaylığı
Hem kredi kartı hem de banka havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Footer

Müşteri Destek Hattı
0 (555) 243 98 33
Google Play
   

Card
Copyright © 2011 Tüm hakları saklıdır.